Květen 2010

Aidairra

31. května 2010 v 18:53 | Lucy |  Spřátelené blogy
A další spřátelený blogísek :)

Aidairra


Camp rock 2- songs

31. května 2010 v 16:59 | Lucy |  Songs
  Pár písniček z očekávaného filmu Camp rock 2. Doufám, že už brzy bude v televizi, protože se na něj moc těším :)


Paul Wesley

31. května 2010 v 16:15 | Lucy
   Jeho rodiče, Agnieszka a Thomas Wasilewski, se přistěhovali z Polska a Paul se narodil v New Brunswick v New Jersey. Své původní jméno Paul Wasilewski si dal změnit, protože se to špatně vyslovovalo. Má tři sestry - o dva roky starší Moniku a dvě mladší Leah a Julii.

89


   Jeho hereckou kariéru odstartovala role Seana McKinnona v televizním seriálu Another World, ale už dva roky předtím se objevil v seriálu The Guiding Light.

    Po menších rolích dostal nabídku zahrát si postavu Luka Case v TV seriálu Wolf Lake a tuto příležitost i využil. Objevil se i ve filmu Minority Report. Ale vidět ho můžeme i v menších rolích v seriálech O.C. California, Smallville, 8 jednoduchých pravidel nebo Everwood.


Přelomovým filmem byl pro Paula film Fallen - Válka andělů, kde ztvárnil hlavní roli. zahrál si zde 18letého Aarona Corbetta - na půl člověk na půl anděl. Další hlavní role pak na sebe nenechaly dlouho čekat, natočil film Killer Movie, kde si zahrál po boku Kaley Cuoco. Jednu z hlavních rolí si zahrál i ve snímcích The Russel Girl nebo Elsewhere.

2
V součastnosti je jeho nejslavnější rolí postava upíra Stefana v seriálu The Vampire Diaries, natočeného podle knižní předlohy L.J. Smithové.

V tomto seriálu, který zaujmul miliony fanoušků po celém světě hraje upíra, který je hodným bratrem a zároveň jednou ze tří hlavních postav seriálu.

36

No zkrátka fešák :)

Mitchel Musso

31. května 2010 v 15:56 | Lucy |  Celebrity
Mitchel Musso je herec ze Spojených států amerických. Žije v Texasu se svou matkou, otcem a dvěma bratry, Masonem a Marcem spolu s jejich psem Stitchem. Už dva roky je plně zaměsnán točením reklam a několika filmů. Mitchelův průlom přišel v září 2002 když New Line Cinema potřebovalo dva malé chlapce pro role synovců Roberta Duvalla a Michaela Caina v Secondhand Lions (2003). Nejvíce ho však proslavila role Olivera Okena v seriálu Hannah Montana.

8
Tady je malý rozhovor, který jsem našla na bravo.cz


Jaký je tvůj job snů?
Vyrůstal jsem v "zábavním průmyslu", ve světě filmu, hudby a zábavy. Takže zábava je celý můj svět. Kdybych mohl nebo měl dělat něco úplně jinýho, možná bych byl automobilovej závodník! To by mohlo bejt úžasný!

Vyber si! Je lepší být v studiu a nahrávat novou desku, vystupovat na koncertě a užívat si fanoušky, nebo trávit čas s kámošema a rodinou?
Všechno tohle má svoje pro i proti! Nahrávání miluju, ale ten pocit - stát na pódiu a brát si energii z nadšených fanoušků nikdy nemůže nic nahradit, je to fakt nářez, přál bych to všem zažít! Ty hromady ječíčích holek, to je neskutečnej pocit, vážně si to užívám! Doma to mám taky moc rád. Moje rodina je super a můj pes Stitch taky!

Kdo z rodiny je ti nejbližší?
Můj starší brácha je zároveň můj nejlepší kámoš snad od narození. Kecáme spolu po telefonu každej den, probíráme úplně všechno a je skvělý, že mi občas i dobře poradí. S rodičema si taky skvěle rozumím. Nikdy jsme neměli žádný hádky, nebo tak něco.

64
Co ho fakt baví?
Jídlo: sushi
Sladkosti: Skittles a Starbursts
Zmrzlina: čokoládová a kávová
TV show: Hannah Montana a Fresh Prince
Web: YouTube
Film: Matrix
Kapela: Metro Station
Sport: Basket

Co nejhezčího pro tebe kdy fanoušci udělali?
Všechno co dělají, je super. Spousta z nich mi dává neskutečný dárky... vážně by mě zajímalo, jestli jejich rodiče třeba jen tuší, kolik za mě utrácejí peněz! Největší radost mám ale z jejich vzkazů, mejlů a dopisů. Když mi někdo napíše něco o jeho životě a dodá, že jsem pro něj inspirací a díky mně jdou za svým snem, aby si ho splnili stejně jako já... Tak to mi dokáže udělat asi největší radost.

Na závěr se zeptám! Máš nějaký vzkaz pro své české a slovenské fanoušky?
Jasně, že jo! Moc vás miluju, děkuju za všechny ty super vzkazy a e-maily, které mi posíláte a doufám, že se jednou uvidíme, moc bych se k vám chtěl jednou podívat!
89


Už i tady?!

31. května 2010 v 15:25 | Lucy |  Everything
  Jsem trochu naštvaná.

86
Po proběhlých volbách se všichni stále baví o žhavém tématu. Kdo měl vyhrát? Kdo vyhrál? Jaké jsou strany? Co nám nabízí každá z nich?

To, že se o tom baví všichni lidé, protože se to vlastně týká jich samotných, to bych pochopila, ale že už se to cpe i na blog do téma týdne, na které se vždycky těším, protože mu mohu otevřít svojí fantazii, tak to už je trochu moc..!

Tenhle obrázek mě inspiroval k tomu, abych otevřela své pocity. Nevím proč, ale přišel mi docela výstižný, protože každá politická strana je takový drak, který slibuje, že lidi nejí a přitom si hned, jakmile mu všichni věří sní prvního krále, kterého najde. Tedy většinou to není král, ale chudý občan, kterého král pošle.

I ty knihy jsou tam správně, protože proč je vlastně nějaká vláda? Protože potřebujeme, aby se někdo staral o tom, aby ten náš malý stát vzkvétal. Ono to tak tedy nevypadá, ale co se dá dělat.


Krátce o Komunismu. Komunismus je především politická ideologie, která hlásá společné vlastnictví a odmítá třídní rozdíly mezi lidmy. Jeho zastánci jsou komunisté, zpravidla sdružení do politické organizece - strany, která je pojmenována jako komunistická. 

Ian Somerhalder

31. května 2010 v 15:10 | Lucy |  Celebrity
Ian Somerhalder
Celým jménem Ian Joseph Somerhalder je americký herec a producent. Ian je synem maskérky a stavaře. Od svého narození byl vychován v malém městečku Covington ve státě Louisiana. Už v 10 letech si pěkného klučinu vyhlídli pánové prestižních modelingových agentur Guess a Versace.

2


Na střední sice praktikoval závodně některé sporty, ale nabídky od společností jako Calvin Klein, Dolce a Gabana či Gucci byly silnější a tak Ian Somerhalder procestoval ještě než mu bylo osmnáct půlku světa. Teprve po té zakotvil na vysoké škole a zkusil se věnovat herectví.


Chodil na lekce k soukromému učiteli herectví a ten mu dohodil kompars v jednom filmu, který se natáčel v newyorském klubu. Psal se rok 1999 a film se jmenoval Black & White. Na natáčení se zrovna ten den přišel podívat jeden herecký agent, a když Iana v davu 400 lidí uviděl, ihned ho vzal pod svá křídla. Štěstí mu pomohlo k herecké kariéře.
34
Prosadit se v tak těžkém konkurenčním světě ale nebyl žádný med. Nejprve dostával Ian malé role v seriálech. První hereckou příležitost ve filmu mu dal až Roger Avary ve snímku Pravidla přitažlivosti.
Poté dostal nabídku zahrát si ve Ztracených a jeho hvězda začala strmě stoupat. Jenže nic nevydrží věčně a tvůrci seriálu se rozhodli Boona zlikvidovat.Nejvíce ho proslavila jeho současná upírská role záporňáka Damona Salvatora v seriálu The Vampire Diaries, který se u nás zatím nevysílá, ale v budoucnu by měl být zařazen i do našeho programu.

1

No není to fešák? :)

4. týden návštěvy

31. května 2010 v 11:54 | Lucy |  Everything
Navstevnost za minuly tyden (24.5. 2010 - 30.5. 2010) je:
Pondeli: 19
Utery: 15
Streda: 10
Ctvrtek: 17
Patek: 48
Sobota: 44
Nedele: 85

Celkem: 238

Nepřemožitelní 5.část

31. května 2010 v 10:34 | Lucy |  Fan-fiction
   Byla jsem nervózní, jako když jsem poprvé vstupovala do dveří střední školy, kterými se přede mnou otevírala budoucnost.

"Mám strach tati." přiznala jsem se mu, když mě vezl ke škole.
"A čeho se bojíš?" zeptal se s rodičovskou láskou a starostí.
"Všeho. Bojím se toho, že nezapadnu, že budu všem jenom pro smích a taky toho, že nedokážu být dospělá a pořád budu jenom dítě ze základní školy." řekla jsem smutně a zavřela jsem oči.
"Ale Elis, střední přeci není jenom o tom, že by jsi najednou měla být dospělá." usmál se a já jsem v koutcích jeho očí zahlédla vrásky. "Střední škola ti otevírá nové dveře, ale nezavírá dveře dětství. Nestane se z tebe náhle dospělá žena, ale už také nebudeš malá holčička. Věřím, že ty zapadneš do kolektivu lidí, protože jsi vyjímečná. Jsi krásná, chytrá a lidé tě mají rádi. A vždycky si pamatuj, že já s maminkou tě milujeme. A jedno tajemství bych ti teď měl asi říct.. Ani já nejsem pořádně dospělý. Občas se cítím jako dítě, ale je to jenom na mně, jestli takový chci být a nebo ne. Nedělej si vrásky smutkem. Buď sama sebou a všechno bude dobré." poradil mi a já jsem byla ráda za to, že ho mám.
"Děkuju tati. Moc jsi mi pomohl. Mám tě ráda." řekla jsem, vtiskla jsem mu pusu na tvář, kterou pokrývalo jednodenní strniště a vyšla jsem z auta do školy.

   "Jsi v pořádku?" zeptal se mě Alex, který přišel ze svého pokoje a nastavil mi rámě ruky.
"Ano jsem, já.. jenom jsem trochu nervózní." přiznala jsem se mu a on se zasmál.
"Prosímtě, vypadáš úžasně! Viděla jsi se už v zrcadle? Každá dívka tam bude ve tvé přítomnosti nervózní, protože ty vypadáš jako bohyně." chválil mě tak, až bych se bývala červenala, kdybych ovšem mohla. Postavily jsme se před dveře, kterými se vstupuje do sálu a nandaly jsme si masky, které byly součástí plesu. Pak už sluhové otevřeli dveře a my jsme vstoupily do velkého plesového sálu, který byl bohatě nazdoben zlatem. Připadala jsem si jako v nějaké pohádce. Rudé závěsy kontrastovaly s tmavou malbou zdí, na kterých byly zavěšeny kahany se svícemi, které osvětlovaly spolu s velkým lustrem celý sál.

    Přesunuli jsme se k Arovi a on nás uvedl před ostatní.
"Dámy a pánové, vážení hosté" začal s úvodní řečí "Výtejte ve Volteře na velké oslavě pobývání dvou důležitých členů naší rodiny. Přivýtejte prosím Elisabeth a Alexandra." použil naše celá jména a my jsme se lehce uklonily. Přítomní zatleskali, a pak se již spustila hudby, která se v sále skvěle rozléhala.
"Můžu tě poprosit o tanec, sestřičko?" zeptal se Alex, když první tóny hudby zazněly sálem.
"Jistě, ale neručím za tvé případné zranění. Přeci jen jsem byla v tanečních naposledy před dvaapadesáti lety." usmála jsem se na něj a on lehkým mávnutím ruky naznačil, že taková maličkost ho nemůže odradit. Sešli jsme ze stupínku dolů na parket a vmísili jsme se mezi ostatní tančící páry. Bylo to zvláštní, jak lehký tanec byl. Nezapomněla jsem nic a jak je vidět, tak Alex také ne. Protancovávaly jsme kolem velkého zrcadla a já jsem zahlédla odraz muže a ženy, kteří v maskách tancovali kolem sálu. Její dlouhé zvlněné hnědé vlasy, které měla v drdolu, ze kterého byly volně spuštěny dolů vypadaly skvěle v kontrastu s jeho tmavými vlasy, které byly na krátko ostříhané a upravené do elegantního a zároveň velmi moderního střihu. Vypadaly jsme vážně dobře.

   Alex měl pravdu, že ženy nejspíš budou závidět, ale trochu se zmílil, protože v sálu byla ještě jedna dívka, která byla mnohem krásnější, než já. Tančila uprostřed parketu s mužem, který byl o kousek vyšší než ona a měl proti ní mohutnou a silnou postavu. Už od pohledu mi bylo jasné, že je velmi silný. Více, jak on mě ale zaujala ona. V rudých šatech, které ostře kontrastovaly s jejími blond vlasy jí to velmi slušelo. Nepochybně si byla jistá svou krásou a svými přednostmi, protože se pohybovala jako královna. Všímala jsem si pohledů, které jí věnovali muži i ženy a také jsem si všímala jejího pohledu, který věnovala tomu, kdo s ní tancoval. Byl to pohled, který jsem dosud nikdy nepoznala. Byl zamilovaný? Já nevím, nikdy jsem nepoznala někoho, kdo by pro mě byl víc, než jen dobrý přítel.

   Skladba dohrála a my jsme se chystali odejít z parketu, ale zabránl nám v tom jistý muž.
"Smím prosit?" zeptal se Alexe, který mě držel za ruku. Nejspíš nevěděl, co odpovědět, a tak se na mě tázavě podíval. Může. Poslala jsem mu vzkaz skrz naše myšlenky a on mě tedy předal tomu neznámému upíru. Pomalu odešel k Arovi, ale pořád nás pozoroval, zatímco jsme začali tančit.
"Mohu vědět, jak jmenujete?" zeptal se slušně. Bylo mi okamžitě jasné, že je již dlouhou dobu upír.
"Jmenuji se Elisabeth, ale prosím říkejte mi Elis." požádala jsem ho "A vaše jméno?" zeptala jsem se ho hned. Neušlo mi, že se pod jeho maskou skrývá velmi krásná tvář. Pohled do jeho očí mě zarazil. Byla jsem si nepochybně jistá, že je upír, ale jeho oči nebyly rudé. Měly barvu onyxu. Nikdy jsem neviděla upíra s takovou barvou očí.
"Jmenuji se Edward Cullen."představil se a zatančil semnou elegantní otočku, při které jsme se vyhnuli páru vedle nás. "Děje se něco?" zeptal se, když jsem ho dlouho pozorovala, ale i on se na mě pořád díval a zkoumal můj obličej. Jeho bronzové a vzhledem neupravené vlasy vypadaly skvěle. Ani můj bratr Alex nevypadal tak dobře, jako Edward.
"Tvé oči.. Jsou jiné, než mé. Nikdy jsem nepotkala někoho, kdo by měl takové oči, jaké máš ty." vysvětlila jsem mu své zkoumání, ale nechala jsem si pro sebe, že za to, že z něj nemohu spustit zrak může i fakt, že je vážně krásný. A to jsem ho neviděla bez masky! Má v sobě charisma a něco, co mě přitahuje jako magnet přitahuje kovové předměty.

Pokračování příště...

Poppy

31. května 2010 v 10:09 | Lucy |  Spřátelené blogy

Taak první spřátelený blogísek :)

Poppy


Emily Osment

31. května 2010 v 8:53 | Lucy |  Celebrity
Emily Osment

   Celým jménem Emily Jordan Osment je americká osmnáctiletá herečka. Jejími rodiči jsou Michael Eugene Osment a Theresa Osment. Její bratr je Haley Joel Osment,který účinkoval ve filmu Šestý smysl. Emily se stejně jako on vydala na hereckou dráhu.

2

   Už jako malá hrála v reklamách, ale na vrchol se dostala díky roli Lily Truscott v seriálu Hannah Montana. Dokonce nazpívala duet If I Didn´t Have You s kolegou z Hannah Montany Mitchelem Mussem, který má roli Olivera. V roce 2002 hrála ve filmu Spy Kids 2,kde si zahrála Gerti Giggles a o rok později ve Spy Kids 3, kde hrála opět Gerti.

   V roce 2007 hrála ve filmu Haunting Hour: I don't think about it, což v překladu znamená Hodina duchů, nemysli na to, ke kterému nazpívala titulní píseň I don't think about it. Dále si v roce 2009 zahrála v Hannah Montana: the movie, kde hrála opět Lilly Truscott. A v tomtéž roce hrála ve filmu Dadnapped, což znamená Táta v trapu spolu s Davidem Herniem, který hraje v seriálu Wizards of Waverly place a Moisesem Ariasem, kterého už dobře zná ze seriálu Hannah Montana.

  
 Na konci roku 2009 vydala své CD, z něhož nejhnámější písní je All the Way Up - v překladu celou cestu nahoru.

9

8

kusovka 21

31. května 2010 v 8:36 | Lucy |  kusovky

1

Hůůů :D Nemohla jsem si pomoct a musela jsem to napsat :D Našla jsem krásnou fotku lesa, která vyjadřuje tajemno.. Nebo já jí tak alespoň vnímám. Nevím, jak působí na vás, co kdybyste mi to napsaly? :)

Dess by - www.the-other-side-of-me.blog.cz

30. května 2010 v 19:09 | Lucy
Design by : the-other-side-of-me.blog.cz

Ak si chceš objednať aj ty klikni tu -

PS - urobila som ti aj popisky do menu ok ?
Dúfam, že sa ti páči ...

Miley Cyrus

30. května 2010 v 15:23 | Lucy |  Celebrity
Miley Ray Cyrus,
rodným jménem Destiny Hope Cyrus je americká herečka, zpěvačka a textařka. Kdo by jí taky neznal? Proslavila se hlavně díky účinkování v seriálu Hannah Montana. Seriál Hannah Montana, který je o  Její sólová hudební kariéra započla vydáním jejího debutového alba Meet Miley Cyrus, 23. června 2007, které obsahovalo její první top ten singl "See You Again". Její druhé album, Breakout, bylo vydáno 22. července 2008. Breakout je jejím prvním albem, které nemá nic společného s Hannou Montanou. Obě alba debutovala na prvním místě na Billboard 200. V roce 2008, účinkovala ve filmu Hannah Montana & Miley Cyrus: The Best of Both Worlds Concert.

   Nadabovala také postavu Penny ve filmu Bolt a nahrála píseň "I Thought I Lost You", za kterou získala nominaci na Zlatý Glóbus. Poté účinkovala ve filmu, inspirovaného televizním seriálem Hannah Montana, který nesl název Hannah Montana: The Movie, měl premiéru 10. dubna 2009.

V roce 2008 byla v časopisu Time zařazena mezi 100 nejvlivnějších lidí na světě. Časopis Forbes ji udělil 35. místo v žebříčku "Celebrity 100" s56výdělkem 25 miliónů dolarů v roce 2008. V roce 2009 si polepšila a postoupila na 29. místo.Miley byla hlavní hvězdou na dvou koncertních turné, z nichž jedno bylo světové turné. Její debutové koncertní turné, Best of Both Worlds Tour, bylo zahájeno v roce 2007 pouze v Severní Americe.

Miley na turné vystupovala jako ona sama a jako  Hannah Montana a vyhrála cenu 2008 Billboard Touring Award za Průlomové představení na turné.

Turné bylo nakonec zpracováno v koncertní film s názvem Hannah Montana & Miley Cyrus: The Best of Both Worlds Concert. Film se stal v prodejnosti lístků číslem jedna a stal se nejvýšše prodejním koncertním filmem všech dob.

V současné době je Miley na svém druhém koncertním turné, Wonder World Tour, které nemá s Hannah Montana nic společného.
Turné je první, které by mělo být celosvětové, zahrnující Spojené státy, Spojené království, a Irsko.

21


12
    Miley má našlápnuto na úžasnou budoucnost o které si můžeme nechat jen zdát.

   Její talent nás může těšit v písničkách, které jsou krásné a zajímavé. :)

Harry Potter a relikvie smrti

30. května 2010 v 15:01 | Lucy |  Stories


Takže tady je trailer, který nás trochu uvádí do děje posledního dílu Harryho Pottera :)
Já sama jsem četal knížky a určitě Vám je doporučuji, protože ta poslední za to fakt stojí :)
Napínavé a zajímavé až do konce!

Tady je odkázek na stránku, na které je trailer i s českými titulkama :)


Zamyšlení..

30. května 2010 v 13:42 | Lucy |  Everything
Trošku jsem přemýšlela o tom, co by můj blog asi potřeboval k tomu, aby byl zajímavý.

Na skoro každém blogu jsou informace o oblíbených hvězdách, ale když si to tak vezmu, tak je to pořád jedno a to samé, akorát v jiném designu a trochu jiném formátu..
Blog jsem založila před měsícem a byla jsem ze začátku hrozně nadšená. S každým novým komentářem nebo návštěvníkem blogu jsem se přibližovala svému cíly, kterým je udělat stránku, na kterou budou lidé chodit a budou se tam rádi vracet. Nevím, jestli se sem vracíte, ale podle statistiky to tu navštívíte.

Jsem vděčná každému, kdo sem jde, ale problém je, že nevím jestli sem zabloudil náhodou nebo také jak dlouho tu byl. Mohl tu být třeba půl minuty a já už ho mám ve statistice. Nevím, jestli si četl příběhy, které jsem napsala. Vcelku se mi k nim vyjádřil jen jeden člověk a to je docela málo, ale jsem rozhodně ráda, že se k tomu vyjádřil.

Možná, že to vypadá, jako když si stěžuju, ale není to tak. Já jenom uvažuju a píšu každou hloupost, která mě napadne. Možná mám i trošku blbou náladu, ale to je jedno.

Abych to shrnula moc vám děkuji, že jste sem přišli a doufám, že si tady obšas i něco přečtete :)
Hezký den Lucy

kusovka 20

30. května 2010 v 13:16 | Lucy |  Everything
98

Tak k tomuto obrázku mám dva názory. První je, že mi připomíná krásné léto, které se k nám pořád ne a ne dostavit :( a ten druhý je takový, že mi připomíná pitomou alergii :( :D No jo no, ale tak co se dá dělat. Létu se musí něco obětovat ne? A jestli to bude pár kapasníků, tak to podstoupím :D

Nepřemožitelní 4.část

30. května 2010 v 11:04 | Lucy |  Fan-fiction
   Stála jsem v místnosti a snažila jsem se trénovat svou mysl. Soustředila jsem se na vázu, kterou jsem měla před sebou a svým štítem, který jsem pomalu posouvala jejím směrem jsem se jí snažila shodit na zem. Natáhla jsem před sebe ruce a cítila jsem, jak se tlak, který vycházel z mého nitra přesouvá a je pořád silnější. Zaměřila jsem tu vázu, jako kdyby to byl nějaký můj nepřítel. Neustále jsem se na ní upřeně zírala a cítila jsem, jak se můj štít natahuje směrem k ní. Trvalo to jen chvíli, ale stálo mě to hodně energie. Dostala jsem se se štítem až k váze a zatlačila jsem. Váza nevydržela tlak, který jsem proti ní vyvinula a spadla. V poslední chvíli jsem jí zachytla svým štítem a ona se nerozbila. Přetáhla jsem jí nahoru zpět na stůl.

    "Výborně Elisabeth." řekl Aro, který stál zamnou. "Tvé schopnosti jsou den ode dne silnější, ale nemusíš se tolik přepínat." řekl mi, že Voltera je neprůchodná pevnost, kterou nic a nikdo nepřekoná.
"Jistě Aro, já vím, ale jsem ráda, když se mohu zlepšovat." přiznala jsem se mu a on mi s úsměvem řekl, že jsem již dostatečně dobrá.
"Zítra je ples na vaši počest. Zúčastní se ho spousta upírů ze všech částí světa. Každý, kdo něco znamená a je náš přítel." připomněl mi onu slavnou událost, která se bude chystat.
"Ano já vím." zamračila jsem se. "Je mi to líto, ale nevím jestli se mohu zúčastnit." řekla jsem mu.
"Proč by jsi se neměla zúčastnit?" divil se.
"Já nevím. Nikoho z nich neznám a je to hloupé. Nejdřív jsem si myslela, že to bude zábava, ale teď nějak nevím. Ani nemám šaty, které bych si měla vzít." vysvětlila jsem mu důvod mé váhavosti a on mi nabídl, že není problém, abych si nějaké šla koupit.

   "Zde jsou čočky, které změní barvu tvých očí." podal mi je a já jsem si je hned nasadila. Bylo to trochu nepohodlné, protože jsem viděla každou miniaturní značku na čočkách, která byla v dolním rohu, ale při pohledu do zrcadla jsem byla ráda. Po dlouhé době jsem neměla krvavě rudé oči, ale nyní byly téměř hnědé. Ne takové, jaké jsem měla jako člověk, ale každá změna je dobrá. Když tak vzpomínám, tak už ani nevím, jaké oči měli rodiče.. copak se to dá zapomenout? Nejspíš ano, protože všechny mé lidské vzpomínky jsou zamlžené.
"Kreditní karty, které máš k dispozici umíš ovládat, takže není nic jiného potřeba. Jdi a kup si vše, co budeš potřebovat." dal mi svolení a já jsem se převlékla do oblečení, které mi přinesla jedna žena. Byla člověk.! Nikdy jsem nepochopila, jak někdo může žít mezi upíry a vědomě jim sloužit, i přesto, že ví, lidi zabíjíme. Nejsem ráda za to, že beru lidem životy, ale nemám jiný způsob řešení potravy.

    "Jste připravená?" ptala se mě ta drobná žena, která půjde semnou a pomůže mi něco vybrat.
"Ano jsem." odpověděla jsem jí krátce a ona mě požádala, abych jí následovala. Upíři na slunci září a proto nevychází ven, ale já nejsem obyčejná upírka, a tak mi z nějakého důvodu sluneční paprsky nic s kůží nedělají. Alex je na tom stejně, ani jemu slunce nevytváří třpitivou, téměř diamantovou kůži. Prošli jsme velkým sálem a výtahem jsme vyjeli o patro výš. Nepamatuji si, že bych tudy někdy šla. Vlastně jsem za svůj upírský život nevyšla ven z podzemních sálů.! Prošli jsme místností, která vypadala jako nějaká recepce a vyšli jsme ven. Do očí mě uhodilo ostré slunce, které bylo skvělé opět vidět. Anita, jak se ta žena jmenovala mě přivedla do jednoho z velmi luxusních obchodů, jak jsem poznala z názvu a cen oblečení.

   "Prosím, zkuste si tyto šaty." podala mi šaty fialové barvy, které měli moc pěkný střih. Odešla jsem do kabinky a převlékla jsem se do nich. Na ramínku vypadaly moc hezky, ale na těle se mi nelíbily. Ani jsem se jí v nich neukázala a hned jsem je svlékla. "Nelíbí se vám?" divila se, když jsem vyšla ven opět ve svém oblečení a podala jsem jí je.
"Ne." řekla jsem pouze a ona se nesnažila mi je vnucovat, protože dobře věděla, kdo vlastně jsem. Procházela jsem obchod a v jednom z regálů s oblečením jsem našla překrásné žluté šaty. Vzala jsem si je a šla jsem je vyzkoušet. Oblékla jsem si na sebe šaty z lehké saténové látky a zůstala jsem udiveně stát před zrcadlem. Střih byl perfektní! Šaty měli hlubší výstřih, který zvírazňovalo nápadité zavazování za krk. Pomalu jsem se otočila a pozorovala jsem v odrazu zrcadla svá záda, která byla celá odhalená. Jemná látka splývala s mým tělem a já jsem si byla jistá, že tohle jsou ty pravé šaty pro mě. Opatrně jsem se vysvlékla a došla jsem k pokladně, abych je zaplatila. Cena mě nijak nepřekvapila, protože ty šaty vypadaly draze, a tak jsem počítala s vysokou cenou.

   "Kde jsi byla?" zeptal se Alex, který mi šel naproti, když jsem se vracela do podzemních místností.
"Byla jsem nakupovat na zítřejší ples." řekla jsem mu a na důkaz jsem zvedla dvě tašky plné nejdůležitějších drobností. "Ty už máš vybrané oblečení?" zeptala jsem se, ale věděla jsem, že můj bratr je pohodář, kterého věc jakou je ples nerozhodí.
"Samozřejmě, že mám." odpověděl rozhodně "Poslal jsem si pro kvádro jednu z těch holek, které tu běhají a myslí si, že jsou užitečné." řekl s úsměvem, ale mě jeho slova zamrzela. Usmála jsem se na něj a odešla jsem do svého pokoje. Alex se změnil, tedy já jsem se také změnila, ale on bere lidi jenom jako potravu! Už je nebere jako někoho, kým také byl. To bych nedokázala, ale je to můj bratr a mám ho ráda, takže chápu, že to není lehké žít tu a nezměnit se. Třeba mu zítřejší slavnost ukáže, že ne každý člověk je obyčejný, ale oni tam budou jen upíři, takže se to nejspíš nestane. Posadila jsem se a s knihou, do které Aro, Marcus A Caius sepisovali historii jsem se snažila zaměstnat.

Pokračování příště...

Kouzlené místo

29. května 2010 v 20:58 | Lucy |  Básničky
V dávné zemi, kde nemusíš se bát
na tom místě kde můžeš klidně spát.
Nelezneš zde to co hledáš,
uvidíš to za čím běháš.

V koruně stromu, tam sedí pták,
z nějž se za úplňku stane mág.
Počkej si pod stromem přání ti splní,
k ránu mu nasypej k snídani zrní.

V tom klidném lese, kde zpívají ptáci,
tam lidé nemají vůbeč žádnou práci.
Baví se, zpívají, tancují z vesela,
to se tak v životě většinou nedělá.

Tuhle zemi, tu najdeš za soumrakem,
za tím velkým z přání a snů mrakem.
Za hvězdou kouzelnou, co splní sen,
za modrou oblohou, co prozáří tvůj den.

95

Twilight vs. Vampire Diaries

29. května 2010 v 18:06 | Lucy |  Stories
  Všichni fanoušci upírů a zajímavých story neustále mluví o Vampire Diaries a Twilight, ale co z toho je lepší nebo snad hezčí? Co má zajímavější příběh? Těžké rozhodnutí nemyslíte?

Rozhodla jsem se, že udělám takové malé porovnání, které zakončím anketou, ve které můžete sami rozhodnout o tom, který příběh je Vám milejší :)
                                                                                 

vd
   

ec


Pokud bychom měli srovnávat hlavní hrdiny pak by to bylo takové:

Bella vs. Elena: Bella je dívka, která se přestěhuje do malého městečka Forks, kde se setká s pohledným upírem Edwardem, do kterého se zamiluje. Je nešikovná a i přesto, že si o sobě nemyslí, že je nějaká kráska, tak se do ní zamiluje hned několik kluků.
                     
                       Elena žije ve městě od svého narození a zamiluje se do Stefana Salvatore, který přijde jako nový kluk na její školu. Problémy nastanou ve chvíli, kdy se Elena dozví, že je upír. Elena byla hvězdou třídy, milá, přátelská a krásná, ale po tragické smrti rodičů se uzavřela do sebe a už se tolik nestarala o to, jestli je oblíbená a nebo ne. její bolest jí pomohli překonat kamárádky Bonnie a Caroline.

Edward vs. Stefan: Edward je přes jedno století starý upír, který žije ve své početné upíří rodině. Je velmi uzavřený do sebe a oddělený od všech ostatních lidí. Neživý se lidskou krví, protože nechce být zatracen. Miluje Bellu a je ochoten udělat cokoli pro to, aby jí ochránil.

                              Stefan je také více jak století starý upír. Stefan nastoupí do školy, kde poznává nové známé a hlavně Elenu, do které se hluboce zamiluje. Je totiž velmi podobná jeho bývalé lásce Katherin. Stefan odmítá násilí a brutalitu, a tak pije jen zvířecí krev, která ho ale dělá slabším.

Jacob vs. Damon: Jacob je mladý vlkodlak, který poznává Bellu ještě v době, kdy sám nemá tušení o své vlkodlačí podstatě. Stane se jejím nejlepším přítelem a v době, kdy jí Edward opustí se do ní zamiluje a ona do něj také. Je to velmi upřímný kluk, který nemá rád upíry, protože kvůli jejich přítomnosti se z něj stal vlkodlak.

                              Damon je bratr Stefana, který ho nenávidí, protože oba kdysi milovali Katherin. Nechápe jeho odmítání lidské krve, ale velmi dobře chápe to, co ho přitahuje na Eleně. Damon stále Katherin miluje a jelikož mu jí Elena připomíná, tak se jí snaží získat. Časem se stává jejím přítelem a i přesto, že je to pořád zlý bratr, tak se snaží pomáhat ve válce s upíry, kteří chtějí získat město.


Když to tak shrnu, tak musím říci, že nevím který příběh je lepší, protože každý má poněkud jiný děj, i když jsou podobné. Vampire Diaries i Twilight je napsáno podle knižní předlohy a já Vám doporučuji, aby jste si ty knížky přečetli, protože jsou skvělé :)

Tak na konci je anketa, ve které můžete rozhodovat o tom, který seriál je lepší nebo se Vám zdá hezčí :) Já sama bych to nejspíš nerozhodla.

Design

29. května 2010 v 15:46 | Lucy |  Everything
Ahojky :)
Ráda bych změnila svůj design na nějaký neobyčejný a zajímavý :)
Sama příliš neovládám změny dessu, a tak jsem se rozhodla požádat Vás o pomoc.
Pokud by se mezi Vámi našel někdo, kdo má zkušenosti s vytvářením designu a byl by ochotný vytvořit nějaký neobyčejný design o Twilight nebo Vampire Diaries, tak stačí, aby napsal komentář a nebo mi napsal vzkaz :)

Dess, který mám nastavený nyní jsem v ytvořila sama a líbil se mi moc, ale přijde mi takový moc šedivý a smutný..
Doufám, že se mezi Vámi najde někdo, kdo by měl zájem :) samozřejmostí je, že na mém blogu bude mít přímý odkaz na ten svůj a dostane se mu písemného poděkování na mých stránkách.
Těším se, že se někdo ozve :)
Vaše Lucy