20.5. ... pomoc prosím

20. května 2010 v 20:23 | Lucy |  My Diary
   Dneska to byla ve škole docela ulejvačka, protože, jak jsem včera psala nám odpadla odpoledka, a tak jsem měla jen 6 hodin. Sice jsme psaly písemku z fyziky, kterou jsem asi trochu zvorala, ale jinak to ve škole bylo dobré. Pak jsem jela busem domů a naštěstí jel jeden hrozně protivnej řidič. Naštěstí proto, protože jezdí rychle, a tak stíháme autobus, který navazuje.

   Stavila jsem se u babičky a podívala jsem se na to, jak jim v bytovce vyměňují okna... takovýho bordelu všude... no mazec.! Měla jsem u ní výborný oběd a domů jsem jela až s taťkou. Ráno jsem totiž nechala doma klíče, takže bych se nedostala domů... No pako :D

   Doma celý den pohodička, a tak jsem se rozhodla, že si opět změním design.. Měnila jsem a měnila, až jsem změnila do současné podoby.. Akorát nevím, co se mi s tím stalo, protože mi některé rubriky píší, že články jsou nenalezeny :( Kdyby jste věděli co s tím je, tak budu ráda, když napíšete. Děkuji.

   V šest přišla mamka a nejdřív hrozně v pohodě, ale pak na ní nějak dolehla špatná nálada a lítalo to... Asi to znáte, někdy je to tak u všech. Zítra už to bude zase pohodička, ale docela mě to naštvalo... Včera jsem koukala na dr. House a byl to parádní díl.. jenom takový " po podrobnější analýze jsem zjistil, že je to moč retrívra :D" to jsem se hezky zasmála, ale potom se mi zdál hnusnej a nechutnej sen.. Radši ani nebudu popisovat, ale svůj mozek bych podruhé už vidět nechtěla... :-/

   Teď zkusím ještě něco vymyslet s rubrikami, které mi blbnou a uvidím, třeba to zmizí samo :) jinak napsala jsem novou část jedné nové story, a tak jestli budete mít čas a chuť, tak si jí můžete přečíst. Dnes se s Vámi loučím, dobrou noc.

Vaše Lucy
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 -.Baryk.- -.Baryk.- | Web | 20. května 2010 v 20:41 | Reagovat

no jo..Víš sehnat kočku a za ní fialový pozadí..No..jinak bych tam dala určo jinou ale děkuji..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama