Mitchel Musso

31. května 2010 v 15:56 | Lucy |  Celebrity
Mitchel Musso je herec ze Spojených států amerických. Žije v Texasu se svou matkou, otcem a dvěma bratry, Masonem a Marcem spolu s jejich psem Stitchem. Už dva roky je plně zaměsnán točením reklam a několika filmů. Mitchelův průlom přišel v září 2002 když New Line Cinema potřebovalo dva malé chlapce pro role synovců Roberta Duvalla a Michaela Caina v Secondhand Lions (2003). Nejvíce ho však proslavila role Olivera Okena v seriálu Hannah Montana.

8
Tady je malý rozhovor, který jsem našla na bravo.cz


Jaký je tvůj job snů?
Vyrůstal jsem v "zábavním průmyslu", ve světě filmu, hudby a zábavy. Takže zábava je celý můj svět. Kdybych mohl nebo měl dělat něco úplně jinýho, možná bych byl automobilovej závodník! To by mohlo bejt úžasný!

Vyber si! Je lepší být v studiu a nahrávat novou desku, vystupovat na koncertě a užívat si fanoušky, nebo trávit čas s kámošema a rodinou?
Všechno tohle má svoje pro i proti! Nahrávání miluju, ale ten pocit - stát na pódiu a brát si energii z nadšených fanoušků nikdy nemůže nic nahradit, je to fakt nářez, přál bych to všem zažít! Ty hromady ječíčích holek, to je neskutečnej pocit, vážně si to užívám! Doma to mám taky moc rád. Moje rodina je super a můj pes Stitch taky!

Kdo z rodiny je ti nejbližší?
Můj starší brácha je zároveň můj nejlepší kámoš snad od narození. Kecáme spolu po telefonu každej den, probíráme úplně všechno a je skvělý, že mi občas i dobře poradí. S rodičema si taky skvěle rozumím. Nikdy jsme neměli žádný hádky, nebo tak něco.

64
Co ho fakt baví?
Jídlo: sushi
Sladkosti: Skittles a Starbursts
Zmrzlina: čokoládová a kávová
TV show: Hannah Montana a Fresh Prince
Web: YouTube
Film: Matrix
Kapela: Metro Station
Sport: Basket

Co nejhezčího pro tebe kdy fanoušci udělali?
Všechno co dělají, je super. Spousta z nich mi dává neskutečný dárky... vážně by mě zajímalo, jestli jejich rodiče třeba jen tuší, kolik za mě utrácejí peněz! Největší radost mám ale z jejich vzkazů, mejlů a dopisů. Když mi někdo napíše něco o jeho životě a dodá, že jsem pro něj inspirací a díky mně jdou za svým snem, aby si ho splnili stejně jako já... Tak to mi dokáže udělat asi největší radost.

Na závěr se zeptám! Máš nějaký vzkaz pro své české a slovenské fanoušky?
Jasně, že jo! Moc vás miluju, děkuju za všechny ty super vzkazy a e-maily, které mi posíláte a doufám, že se jednou uvidíme, moc bych se k vám chtěl jednou podívat!
89

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama