Nejlepší věc na světě aneb moje brigáda

20. května 2010 v 17:31 | Lucy |  Everything
   Co je jedna z nejlepších věcí ne světě? Nevíte? Tak já vám to povím..
Jedna z nejlepších věcí je to, když děláte něco co Vás baví. Okolo 15-16 si skoro každý hledá brigdu, aby si mohl koupit to, co chce. Ani já nejsem vyjímkou, a tak už měsíc chodím o víkendech na brigádu. Je to paráda, protože když chci něco, co bych si normálně nekoupila, protože bych na to neměla nebo bych si zkrátka nechtěla utrácet, tak na to teď mám a bez větších potíží si to pořídím.

   Výhody? Když si začnete brigádu hledat brzy, tak máte velkou šanci, že narazíte na takovou, která Vás bude bavit. Já jsem si o ní sice nezažádala nijak extra brzo, ale baví mě. A kde pracuju? Kousek od našeho domu na vesnici ( bohužel!) je krámek se zmrzlinou a tam chodím. Dělám nejrůznější ňamku :) od pohárů po vafle. Zmrzlina je točená a musím říct, že výborná a výhodou je, že můžu si vzít, když mám chuť, ale můžu dát zadarmo i bráškovi nebo někomu, koho znám, ale všeho s mírou.

    Nejlepší je, že to všechno hrozně rychle utíká. Teda když chodí lidi, když ne, tak je to nuda, ale naštěstí se to neděje moc často. Nevýhody na tom zatím nevidím, ale o prázdninách je možná najdu.. No a další výhoda :) kdopak jezdí na zmrzlinu? No samozřejmě kluci :) a některý jsou fakt krásný... Ale to každá holka asi chápe a kluci si to dokážou na opačném pohlaví určitě taky představit :)

Takže abych to shrnula... brigáda je fajn a doporučuji ji každému, kdo si chce trochu přivydělat a nenechávat se vydržovat od rodičů.. Jo a já to vlastně dělám ještě z jednoho super důvodu :) Chci si koupit nový telefonek.. nějakej s dotykovym displejem :) no jo za vším hledej?..... přece vlastní prospěch :D

Vaše lucy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama