Nepřemožitelní 2.část

28. května 2010 v 11:42 | Lucy |  Fan-fiction
   Bolestivý výkřik, který ze sebe vydal Alex, když se na něj ta upírka usmála, nebyl nic proti bolesti, kterou jsme oba zažívaly po jejím kousnutí. Potom, co své ostré bílé zuby zabořila do mé kůže jsem nevnímala nic, než tu hroznou bolest. Tak tohle je ta přeměna? Nebo je to moje smrt? Párkrát jsem si svou smrt představovala.. Když rodiče zemřeli a já jsem zůstala jen s Alexe, tak jsem chtěla se vším zkoncovat, ale nikdy jsem nenašla dost odvahy. Nemohla jsem ho tu nechat! Tehdy jsem svou bolest a svůj hněv z jejich smrti zaměřila na školu a na brigádu. Nemusela jsem chodit pracovat, ale chtěla jsem pomoct bratrovi! On by nás oba nikdy neuživil, protože stejně jako já chodil do školy, ale o ročník výš.

   Celé tělo jsem měla v plamenech a myslím, že jsem křičela, ale nenašel se nikdo, kdo by mi pomohl! Prosím, prosím, ať už to přestane! Myslela jsem si pořád dokola, ale bolest slábla jen velmi pomalu. Ve starých povídkách, které jsem jako malá četla se psalo o upalování čarodějnic, ale nikdy jsem si to nedokázala představit.

"Tatínku? Jak se upalují čarodějnice?" ptala jsem se, když mi přišel dát dobrou noc.
"Neměla by jsi číst ty povídky. Už jsem ti to říkal." řekl, ale na tváři měl úsměv.
On tu byl vždycky pro mě, vždycky mi pomohl. Mohla jsem mít odřené koleno nebo zlomené srdce, ale on tu byl, aby mi poradil.! Po té hrozné nehodě, která se rodičům stala, když jeli z divadla jsem ztratila nejen otce a matku, ale i dva lidi, kteří mi byli přáteli a rádci. Zůstal mi už jen Alex..

Mohutný žár se pomalu přesunul z mých nohou a rukou do středu těla a putoval mi přes plíce, ledviny a ostatní orgány až do srdce. To bylo nejhorší! Připadala jsem si ztracená, tak takhle vypadá peklo? Věčná bolest, zatracení a ohně pekelné? To přece není pravda! Já nechci! Já chci žít! A ve chvíli, kdy jsem se rozhodla, že se pokusím udělat všechno pro to, abych žila se mé srdce zpomalilo. Tlouklo čím dál pomaleji a slaběji až do chvíle, kdy zatlouklo naposledy a já jsem otevřela oči.

Nad sebou jsem měla strop, který vypadal, jako z nějakého starého sklepa. Navštívila jsem hradní sklepy a tady jim to bylo velmi podobné. Bylo to zvláštní, ale i na takovou vzdálenost jsem viděla drobná snítka prachu. Slyšela jsem mouchu, která bzučela v rohu místnosti a ty barvy! To je neskutečné.. Pomalu jsem se zvedla a málem jsem zůstala stát s otevřenou pusou. Moje oči uviděly Alexe, ale byl jiný.. Byl tak krásný. V jeho očích jsem si přečetla stejně překvapený výraz a pomalu jsem se otočila směrem k velkému zrcadlu. Myslela jsem si, že se otáčím pomalu, ale něco se zvrtlo a já jsem okamžitě byla správně otočená. Dívala jsem se na dívku, jejíž odraz se mi vrátil v zrcadle. To jsem já? Stála jsem překvapeně. Má pokožka měla světlou skoro až bílou barvu a můj obličej byl krásnější, než kdy dřív. Zkoumala jsem své rty, které byly rudé, až se ke světlé pokožce skoro nehodily. A pak jsem si všimla svých očí. Mé dříve tmavě hnědé oči nyní byly rudé.! Podívala jsem se na Alexe, který se také prohlížel v zrcadle a jeho oči měly stejnou barvu. Byly stejné jako Felixovy oči! Teď jsme upíři!

"Konečně je vaše přeměna dokončena." řekl hlas, který jsem s přesností identifikovala. Byl sice trochu jiný, než jaký si ho pamatuji, ale stejně byl tak zajímavý.
"Co s námi uděláte teď?" zeptala jsem se odvážně a otočila jsem se směrem k Arovi.
"Budete našimi hosty." řekl s úsměvem na tváři, ale ten úsměv byl falešný. "Budete tu s námi žít a vdělávat se ve prospěch všech. Měl bych vám nejspíše říci jednu velmi starou historii."

Pokračování příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | Web | 28. května 2010 v 18:30 | Reagovat

á ano jistě, takových zákaldních drog je tolik, že je ani nemůžu jmenovat:D například hudba, tanec, internet, čokoláda:D:D to jsou zrovna moje drogy:D

2 Mish@ Mish@ | Web | 28. května 2010 v 20:24 | Reagovat

Tak to si ji rozhodně pořiď;-) Mos se mi líbila;-) Akorát nevím co ti na tom připomíná new moon:D Ale díky za kompliment;-)

3 Mish@ Mish@ | Web | 28. května 2010 v 20:30 | Reagovat

Aha:D:D tak to mně nenapadlo:D

4 Mish@ Mish@ | Web | 28. května 2010 v 20:37 | Reagovat

No aspoň nějaký pochody máš:P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama