Stará láska.. 5. část

16. května 2010 v 17:27 | Lucy |  Fan-fiction
    Vzala jsem opatrně dorukou obálku a roztrlhla jsem jí. Že by měla Alice vidění a v něm viděla, že sem přijdu? Dopis byl psán drobným úhledným písmem, které jsem poznala na první pohled.

Bello,
to co se stalo bylo jinak, než to vypadá. Nemůžu ti napsat všechno, protože víš, že moje vize se mění, ale měla by jsi vědět, že není všechno tak, jak se zdá.! Pokud si přečteš tento dopis, tak se vše vyplnilo a já doufám, že ho raději nenajdeš, protože jsi pro mě jako sestra a Edward tě miluje.

Musela jsem přestat číst, abych si vše urovnala v hlavě. Edward tě miluje? Jsi pro mě jako sestra? Všechno není tak, jak se zdá? Co tím myslí? Proč mi to sakra nenapsala jasně?! Doufala jsem, že ve zbytku textu najdu nějaké rozumnější informace, a tak jsem se opět začetla do dopisu.

Tvá cesta se mi trochu ztrácí, a tak si myslím, že budeš v blízkosti vlkodlaků.. Neptám se proč, protože myslím, že vím proč. Prosím zavolej mi a já se pokusím o to, abych ti vše vysvětlila. Vím, že budeš zmatená, ale zavolej mi a snaž se být klidná. Je toho spousta, co ti budu muset říci.
S láskou Alice.

     Co se děje? Byla jsem hrozně zmatené a nevěděla jsem, co se děje. Vzala jsem si s sebou dopis, zamkla jsem dům a klíč schovala na určené místo. Pak už jsem běžela do auta, kde jsem měla mobil. Vzala jsem ho a už jsem vytáčela Alicino číslo. " Bello? Hlavně se snaž zachovat klid." poradila mi hned na začátek a tím mi vůbec nepomohla, protože jsem byla tím víc nervózní. " Alice? Co se děje? Co měl znamenat ten dopis? A jak dlouho už tam vlastně je?" vychrlila jsem na ní několik otázek a ona mě znovu napomenula, abych se uklidnila. " Bello, potřebuji, aby jsi přijela. Nemám teď čas ti toho moc vysvětlovat, ale potřebuji, aby jsi přijela a pak ti řeknu vše." řekla mi co mám udělat a já jsem byla hned rozhodnutá. " Dobrá, ale co Edward? Neměla bych tam jezdit. Třeba mu bude vadit, že tam přijedu... A musím se rozloučit s Jacobem." pokračovala jsem. " Ach," vzdychla si " dobrá rozluč se s tím štěnětem a pak rychle přijeď. Edwardovi to vadit nebude.. on tu teď není." ignorovala jsem to, co řekla o Jakovi a zaměřila jsem se na Edwarda. Mluvila o něm tak zvláštně. " Teď se neptej! A pospěš si.. musím končit. A Bello? Rychle." a zavěsila. Nastartovala jsem auto a už jsem mířila do rezervace Quiletů.

     " Odjíždíš?" opakoval po mně Jacob, zatímco jsem si brala věci. " Ale proč?" ptal se překvapeně. "Nemůžu ti to teď vysvětlovat Jaku, protože to sama nevím, ale Alice mi napsala dopis a... je to nadlouho a já nemám moc času." snažila jsem se to rychle ukončit, ale on mě chytl za ruku a zastavil. " Je to kvůli tomu, že jsem ti to neřekl? Ta pitomá pijavice!" řekl rozčíleně a práskl pěstí do stolu. Tohle mě zarazilo " O kom mluvíš?" zeptala jsem se, protože mi nedávalo smysl, že by takhle mluvil o Alici. "O kom?" zeptal se opovržlivě " O té Kate nebo jak se jmenovala! Objevila se tu asi před šedesáti lety a řekla mi, že dokáže aby jsi se ke mně vrátila. Že ten.. Edward tě už nebude milovat!" okamžitě mi to všechno došlo. Kate? Mladá upírka, se kterou jsem se spřátelila. Měla dar, pomocí kterého dokázala ovládat lidi...i upíry. Tak to je to, co Alice věděla. Mě ovládnout nemohla, kvůli mému štítu, ale na Edwarda jsem štít nepoužívala! " Ty jsi jí řekl ať ovládne Edwarda?" zeptala jsem se zlostně. " A co jsem měl podle tebe dělat? Řekla, že to dokáže, a tak jsem jí řekl, že chci aby to udělala.!" odpověděl na svou obranu, ale nijak mu to nepomohlo. " Je mi  tebe špatně Jaku! Jestli jsem k tobě dřív něco cítila, tak teď už je to jen nenávist! Sbohem!" vyběhla jsem se všemi věcmi z domu a nastoupila jsem do auta. Běžel za mnou, ale pomocí svého štítu jsem ho dokázala zastavit.

    Vystoupila jsem z letadla a nastoupila jsem do auta, ve kterém na mě čekala Alice. " Alice. Já už to vím! Jacob mi to všechno řekl než jsem odjela.. To je hrozné! Já nechápu, jak jsem jí mohla věřit!" řekla jsem a ona mě objala na přivítanou. " Já vím Bello. Možná, že si myslíš, že jsem to věděla, ale není to tak. Tehdy jsem měla jen takovou zamlženou vidinu. I my jsme byly pod jejím vlivem, ale oni teď odešli, a tak její moc přestala účinkovat." vysvětlila situaci. " Dobrá a co teď budeme dělat? Víš kam jdou? Je Edward v pořádku? Jste vy v pořádku?" vyptávala jsem se. " Ano a ano. My teď pojedeme domů, čekají tam na nás. Potřebujeme tvojí moc, aby jsi vytvořila štít kolem Edwarda a on jí tak přestal poslouchat. Nabourala se mu do hlavy a ovládá ho jako loutku!" vysvětlila mi hrůzné věci, kterými prošli. Nechat sebou manipulovat.. Šílené!! Za tohle mi zaplatí!

   " Bello! Díky bohu, že jsi tu dítě." přivítala mě Esme. " Ráda vás všechny zase vidím. Stýskalo se mi po vás." řekla jsem upřímně a objala jsem jí. " Á mladší ségra přijela, aby nám zachránil Edwarda." usmál se Emmet. " Vítej zase mezi námi" po krátkém, ale srdečném přivítání jsme se začaly připravovat na cestu. Už chci, aby všechno to zlé bylo za námi!

Pokračování příště...

    
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolikátý/á jsi?

Zjisti to!

Komentáře

1 mixmelouneq mixmelouneq | Web | 16. května 2010 v 17:35 | Reagovat

Ahoj .. Chci tě pozvat na čistě holčičí Web .. Pokud tě zajímají tipy co se týče módy a kosmetiky tak neváhej a upaluj na můj blog :) .. Budu moc ráda za komentáře ..

2 pgce4vgfg pgce4vgfg | E-mail | 16. května 2010 v 19:40 | Reagovat

ahojky  jak sem máš? :-P  :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama