Stará láska.. 6. část

16. května 2010 v 20:46 | Lucy |  Fan-fiction
     " Dobře, takže jaký máme plán?" zeptala jsem se, když jsme seděli s Alicí a Jasperem v autě a jeli jsme za Edwardem. Všechno se seběhlo hrozně rychle, a tak jsem toho moc nezjistila. " Je to jednoduché. Přijdeme do toho bytu a ty natáhneš kolem Edwarda štít, tak aby ho nemohla ovlivnit, ale musíš si dát pozor, protože může ovlivnit kohokoli z nás, takže jí budeme muset zničit rychle." vysvětlila Alice. Nejeli jsme dlouho, ale mě ta doba připadala jako věčnost. Doufala jsem, že tam dorazíme a že všechno bude dobré, ale co když už Edward není pod její mocí, ale miluje jí? Co když už mě nechce? Myšlenky se mi zařezávali do mysli jako ostré nože.

     " Tak honem už o nás můžou vědět. Jsou nahoře!" řekla Alice, a tak jsme vešli do staré budovy, kterou jsem hádala na nějaké skladiště. Cítila jsem něčí přítomnost, ale nikoho jsem neviděla. " Bello, kde se tu bereš?" zeptal se Edward, který vyšel směrem k nám. " Edwarde? Jsi v pořádku?" zeptala jsem se ustaraně. " Proč bych nebyl? Proč jsi tady? Myslel jsem, že jsem ti jasně řekl, že už tě nechci.!" řekl chladně a přišla k němu Kate, kterou objal. Tenhle obrázek pro mě byl horší, než pekelná muka.! " Alice říkala, že..." začala jsem, ale on mě přerušil. " Ale já jsem ti řekl, že už tě nemiluji, miluji Kate." řekl a podíval se na ní. " Neposlouchej je Bello!" zavolala Alice, která stála na straně. Myšlenky se mi míchaly v hlavě a cítila jsem se hrozně. Nevěř mu, nesmíš mu věřit!! Opakovala jsem si, ale bylo to těžší než se zdálo. " Promiň mi, že jsem se m přijela a vyrušila tě.. Asi bych měla jít.." začala jsem, když jsem si všimla, že se Alice i Jasper chovají divně. " To by jsi měla. Tady o tebe nikdo nestojí!" řekla Kate s úsměvem na rtech. 
  
   " Kate, předtím než půjdu ti chci ještě něco říct. Víš co se člověk všechno naučí za sto let žvota? Například to, že by neměl věřit někomu jako jsi ty. A nebo taky, že když odřízne od moci někoho, kdo ovládá ostatní, tak jeho moc většinou ztratí sílu!" řekla jsem a svůj štít jsem na ní přesunula. Zesílila jsem ochranu na maximum a ona se chytla za hlavu, protože její vlastní moc se odrážela od mého štítu a vracela se k ní. Emmet a Jasper se probrali a okamžitě po ní skočili a roztrhali jí na kusy, které spálili. Bylo to rychlé a snadné, ale já jsem najednou měla strašný strach, že to co Edward říkal byla pravda.

    " Bello?" řekl a podíval se na mě. " Ano? Jsi v pořádku?" zeptala jsem se ustaraně a doufala jsem, že mi neřekne to samé jako předtím. Došel až ke mně a podíval se mi do očí. " Odpusť mi, nemohl jsem tomu zabránit. Ovládala mě. Ztratil jsem šedesát let naší věčnosti..." řekl a já jsem ho objala, protože tohle pro mě bylo víc než cokoli jiného. " Chyběla jsi mi Bells." potom mě políbil. Čeká nás další kapitola našeho života, která bude šťastnější, než tahle poslední. Milujeme se, i když jsem si myslela, že to všechno je pryč.

KONEC 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolikátý/á jsi?

Zjisti to!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama