Starstruck

6. května 2010 v 16:45 | Lucy |  Film
Film plný hudby a dobrodružství, ve kterém hrají Sterling Knight a Danielle Campbell. Film je o hollywoodském popovém zpěvákovi, který náhodou potká nenápadnou dívku z malého města. Jeho okázalý život se obrátí vzhůru nohama a musí se rozhodnout, zda má následovat své srdce nebo pozlátko své kariéry.

Film "Rande s hvězdou" nedávno okouzlil americké diváky a stal se tam nejsledovanějším pořadem televizního vysílání pro děti. Svými 521 000 diváky, kteří film sledovali, pomohl upevnit Disney Channel pozici nejoblíbenějšího kabelového televizního kanálu. Stepovací skladba, která ve filmu zazněla, se stala hitem mezi fanoušky. Složil ji David Lawrence, jehož proslavil "Muzikál ze střední" a "Muzikál ze střední 2". Choreografii vytvořil Zach Woodlee, který vytvořil choreografii i pro filmy "Glee" a "Hairspray".

Příběh se natáčel v atraktivních místech Los Angeles včetně pláží Malibu a Venice, na Sunset Boulevard a u slavného nápisu Hollywood. Děj začíná tím, že se rodina Jessicy Olson připravuje na návštěvu babičky v Los Angeles. Starší sestra Sara je vášnivou fanynkou popového zpěváka Christophera Wilda. Doufá, že ho v L. A. alespoň zahlédne. Jessicu spíš zajímají známá místa města.

Krátce poté, co Olsonovi přijedou do Los Angeles, se Jessica díky nehodě s dveřmi seznámí s Christopherem. Nejžhavější hollywoodská hvězda musí Jessicu s pohmožděnou hlavou dovézt do nemocnice. Dojde mu, že poprvé po dlouhé době se může uvolnit a být sám sebou. Přestože Christopher už s nějakou dívkou chodí, přeskočí mezi ním a Jessicou jiskra. Poprosí ji ale, aby jejich dobrodružství zůstalo tajemstvím. Bojí se, že jakákoli zmínka v tisku o nich dvou by mohla zničit jeho kariéru. Přesto se ale objeví jejich společné fotografie a Christopher přátelství s Jessicou veřejně zapře. Čeká ho rozhodnutí, co je důležitější - zda být věrný sám sobě, nebo se stát filmovou hvězdou.

Ve filmu hrají i další hvězdy Disney Channel a Disney XD jako Brandon Mychal Smith a Chelsea Staub, Maggie Castle, Dan O'Connor a Beth Littleford."Rande s hvězdou" napsala Barbara Johns a režíroval Michael Grossman.

9


8


7


6


5


4


3


1


2

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama