Stmívání- povídka

15. května 2010 v 11:04 | Lucy |  Fan-fiction
Dlaší taková krátká povídka na téma TWILIGHT..    

     Ta vůně, pomyslela jsem si. Ta vůně je neodolatelná! Seděla jsem za volantem vedle muže, kterého jsem vzala jako stopaře, kterému došel benzín. " Moc Vám děkuji slečno." řekl zdvořila ještě jednou. Snažila jsem se nedýchat, ale bylo to těžké. Myslela jsem si, že se dokážu už ovládat, ale tohle je oc silné! Kdyby tu tak byl někdo, kdo by mě zastavil.. Ale tady nikdo není.. Pusto a prázdno na silnici, která vede lesem. " Není zač." řekla jsem a usmála jsem se na muže líbezně. Slyšela jsem, jak se mu při mém pohledu zrychlim tep. Srdce mu tlouklo rychle a pohled na jeho krk, na kterém byla vidět žíla mě přímo ničil. Musím to udělat! Nikdo se to nedozví.. nikdo ho nebude hledat. Kousni si vždyť ti tak krásně voní! Říkalo mi moje zkažené upíří já, proti kterému se na mě obořovalo moje čestné já. Přece ho nemmůžeš zabít! Určitě má rodinu a ženu a děti.. A co by ti na to řekl Edward? přemlouvalo mě moje já, abych ten hrůzný čin neudělala. Byla jsem ale rozhodnutá, nemohla jsem se prostě ovládnout!
    
    Zastavila jsem a požádala jsem muže, aby vystoupil se mnou. " Co se děje?" zeptal se zdvořile. Podívala jsem se na něj smutně a odpověděla jsem mu, že mám asi něco s kolem a jestli by mi to pomohl zkontrolovat. Souhlasil a když lezl pod auto, aby zjistil, kde je nějaká technická chyba řekl: "Doufám, že se tu se mnou nebojíte..". Musela jsem se zasmát, protože vůbec netušil, že jediný, kdo by se měl bát je právě on. " Proč bych se měla bát?" zeptala jsem se s úsměvem." Vypadá to, že je všechno v pořádku" řekl a vylezl z pod auta " No víte, mladá a krásná slečna jako jste Vy, by mohla mít strach, když by byla sama v lese a s možná porouchaným autem s úplně cizým mužem.." řekl nevině a s úsměvem. " Máte pravdu, asi bych se měla bát, ale já nejsem tak úplně normální slečna." blýskla jsem svým oslnivým úsměvem a pokračovala jsem " Víte, ale já si myslím, že v téhle situaci nejsem ta pravá osoba, která by se měla bát." dokončila jsem svůj monolog.

     Podíval se na mě trochu zvláštně a nevinně se zeptal " A proč bych se měl bát já?". Správně pochopil, že on je ten, který by měl mít strach. Přiblížila jsem se k němu a políbila jsem ho na tvář. Objal mě a mně bylo jasné, že nemá nejmenší tušení, kdo vlastně jsem. Přiblížilaj sem se k jeho uchu a pošeptala jsem mu: " Omlouvám se, ale tvá vůně je tak neodolatelná.. Měl by jsi se bát, protože kontakt s upírem je člověku jako jsi ty víc než nebzpečný." Slyšela jsem, jak zatajil dech a cítila jsem, jak se ode mě snažil odtáhnou, ale proti mé síle neměl nejmenší šanci. Sjela jsem na jeho krk a kousla jsem. První kapky jeho lahodné krve mě donutily pít dál a dál. Nemohla jsem přestat a cítila jsem, jak jeho tělo slábne. Už se ani nebránil, smrt si pro něj přišla. Vypila jsem všechnu jeho krev a odnesla jsem ho do lesa, kde jsem ho pohřbila.

     " Bello?" podívala se na mě Alice, když jsem přišla domů. Byla zdrcená! " Viděla jsem to.." pokračovala. Bylo mi to jasné hned, jak jsem svůj hrůzný čin udělala. " Alice? Já jsem to prostě nemohla zastavit.! Vím, co jsem udělala a nenávidím se za to!" klekla jsem si na kolena a vysvětlovala, co se stalo. " Kde je Edward?" zeptala jsem se, kdybych byla člověk určitě bych plakala, ale to upíři nemohou. " On.. Viděl to také.. Nevím, kam šel." řekla vyhýbavě. V jejím hlase jsem slyšela, že to ví až moc dobře. " Alice nelži mi, prosím! Já vím, že to víš!" představa, že Edward tu hrůzu viděl mě přímo ubíjela. " Odešel. Odešel do nás i od tebe. Neunesl to, že tě nedokázal ubránit od lidské krve." řekla a ta slova mě zasáhla jako ostrý bodec! Odešel? Nechal mě tu? " Ne, to ne! To přece nemohl udělat! Nebyla to jeho vina, ale moje!" vydechla jsem zoufale. Alice mě objala a snažila se nějak ulehčit mé bolesti, zatímco Jasper se snažil, abych se uklidnila pomocí své moci. Začíná nový život. Život bez toho, koho miluji. Má takový život smysl? Bez něj jsem nic. Odjíždím. Odjíždím někam, kde najdu někoho, kdo bude ochoten mě zničit! Sbohem..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama