Už i tady?!

31. května 2010 v 15:25 | Lucy |  Everything
  Jsem trochu naštvaná.

86
Po proběhlých volbách se všichni stále baví o žhavém tématu. Kdo měl vyhrát? Kdo vyhrál? Jaké jsou strany? Co nám nabízí každá z nich?

To, že se o tom baví všichni lidé, protože se to vlastně týká jich samotných, to bych pochopila, ale že už se to cpe i na blog do téma týdne, na které se vždycky těším, protože mu mohu otevřít svojí fantazii, tak to už je trochu moc..!

Tenhle obrázek mě inspiroval k tomu, abych otevřela své pocity. Nevím proč, ale přišel mi docela výstižný, protože každá politická strana je takový drak, který slibuje, že lidi nejí a přitom si hned, jakmile mu všichni věří sní prvního krále, kterého najde. Tedy většinou to není král, ale chudý občan, kterého král pošle.

I ty knihy jsou tam správně, protože proč je vlastně nějaká vláda? Protože potřebujeme, aby se někdo staral o tom, aby ten náš malý stát vzkvétal. Ono to tak tedy nevypadá, ale co se dá dělat.


Krátce o Komunismu. Komunismus je především politická ideologie, která hlásá společné vlastnictví a odmítá třídní rozdíly mezi lidmy. Jeho zastánci jsou komunisté, zpravidla sdružení do politické organizece - strany, která je pojmenována jako komunistická. 
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Neela-hime Neela-hime | Web | 31. května 2010 v 15:45 | Reagovat

Létání letadlem miluju. Hlavně v noci, když všechna ta "malinkatá" městečka na Zemi svítí. Je to úžasné.
Ten obraz mi připomíná Luise Roya, i když bych nedokázala určit zda-li je od něj. Spousta autorů má pdobný styl... ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama