Červen 2010

Adios!

29. června 2010 v 19:49 | Lucy |  Everything
Ahojky :-)
Ani nevím proč, ale napadl mě tenhle název. Ne kecám, vím proč. Napadlo mě adios, protože se to říká, když dáváte něčemu sbohem.
Já dávám sbohem škole a to na dva měsíce. Zítra si jdu pro vysvědčení a u učení mě uvidí až v září.64
NE! Zase kecám! Já se totiž neučím. Vždycky s říkám, že se půjdu učit a pak hledám spoustu jiných činností, které mi v tom zabrání, takže se k učení dostanu až v pololetí, když vytahuju známky... xD

6
No, kdo z vás to nezná? :D

Tohle jsou dost luxusní obrázky, který jsem našla na netu. Já si ráda prohlížím nejrůznější blbinky, který se tam objeví a sem tam se mi do některých článečků i hodí :-)

9
Tak tenhle obrázek mě přesně vystihuje. Teda ne za normálních okolností, ale když mám trošku trable se známkama, tak se tak nějak cítím, ale záhada je, že se stejně nepřinutím, abych se šla učit...

Nevím, jak je to možné :D :D

Ashley Greene & Xavier Samuel Vamp It Up at Spain Premiere

29. června 2010 v 19:39 | Lucy |  News
Pomoc hereckým kolegům, Ashley?
9
Několik členů Zatmění odletělo do Madridu na pondělní večer, aby se zúčastnili premiéry Twilight Saga: Eclipse. Ředitel David Slade hravě dostal přilnavost na Xaviera Samuela, který byl v doprovodu krásné Ashley Greene, která byla oblečená v nádherných černých šatech. Kluci se trošku předváděli a na krásnou Ashley, lehce pozapomněli...

Všichni kluci jsou stejní!

imagebam.com
imagebam.com

    imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.com
imagebam.com imagebam.com


Funhouse!

29. června 2010 v 11:59 | Lucy |  Songs
S blížícím se koncertem, který proběhne v pražském Edenu jsem se rozhodla, že sem přidám několik písniček, které se určitě na koncertu P!NK objeví.
Kdo z vás se tam chystá? Vstupenky jsem už hodně rozprodaný, a tak je nejvyšší čas si nějakou zarezervovat. Já sama bych jela ráda, ale nevím, nevím... Musela bych sehnat nějakou dobrou duši, která by jela se mnou, protože mě rodiče nechtějí pustit samotnou... :(

Ona je prostě super!!! :-) Má krásné texty a hvězdou se stala vlastně celkem náhodou. Její koncerty jsou perfektní, protože má spoustu úžasných kostýmů, které kombinuje a vytváří tak perfektní show.

Tady je Funhouse, který na koncertu určitě bude :-)


Co dalšího? A co takhle Sober? :-)


Další krásná písnička, která určitě na koncertu nebude chybět je I don't believe you :-)


Co myslíte? Zazní na jejím koncertu i So What? Já myslím, že ano!


Na Na Na Na Na Na Na
Na Na Na Na Na Na
Na Na Na Na Na Na Na
Na Na Na Na Na Na

I guess i just lost my husband
I don't know where he went
So i'm gonna drink my money
I'm not gonna pay his rent (Nope)
I got a brand new attitude
And i'm gonna wear it tonight
I wanna get in trouble
I wanna start a fight

Na Na Na Na Na Na Na
I wanna start a fight
Na Na Na Na Na Na Na
I wanna start a fight

So so what?
I'm still a rock star
I got my rock moves
And i don't need you
And guess what
I'm having more fun
And now that we're done
I'm gonna show you tonight
I'm alright, I'm just fine
And you're a tool
So so what?
I am a rockstar
I got my rock moves
And i don't want you tonight

Uh, check my flow, uh

The waiter just checked my table
And gave to Jessica Simp- Shit!
I guess i'll go sit with Tom boy
At least he'll know how to hit
What if this song's on the radio
Then somebody's gonna die
I'm gonna get in trouble
My ex will start a fight

Na Na Na Na Na Na Na
He's gonna start a fight
Na Na Na Na Na Na Na
We're all gonna get in a fight!

So so what?
I'm still a rock star
I got my rock moves
And i don't need you
And guess what
I'm having more fun
And now that we're done
I'm gonna show you tonight
I'm alright, I'm just fine
And you're a tool
So so what?
I am a rock star
I got my rock moves
And i don't want you tonight

You weren't fair
You never were
You weren't all
But thats not fair
I gave you life
I gave my all
You weren't there
You let me fall

So so what?
I'm still a rock star
I got my rock moves
And i don't need your
And guess what
I'm having more fun
And now that we're done (we're done)
I'm gonna show you tonight
I'm alright(I'm alright),I'm just fine (I'm just fine)
And you're a tool
So so what?
I am a rock star
I got my rock moves
And i don't want you tonight

No No, No No
I Don't want you tonight
You weren't fair
I'm gonna show you tonight
I'm alright, I'm just fine
And you're a tool
So so what?
I am a rock star
I got my rock moves
And i don't want you tonight

Ba da da da da da a a a a a ha hahaaaaaa

Nepřemožitelní 12. část

29. června 2010 v 11:50 | Lucy |  Fan-fiction
Přiznávám se, že jsem zapomněla přidat další díl, ale už je tady, takže pokud tuto povídku někdo četl, tak budu ráda, když napíšete komentář. :-)
Moc děkuji, Lucy :-)

Edwardův ustaraný hlas mě probral z transu. Uvědomila jsem si, že jsem nenatáhla opět svůj štít, a tak nevím, co všechno mohl slyšet. Sakra! Sakra! To se muselo stát zrovna mně? Nehýbala jsem se. Seděla jsem na trávě, která byla plná sedmikrásek a jiných květinek, které rostou na jaře. Poslouchala jsem Edwardovy tiché kroky, které se nesly směrem ke mně.

"Co chceš Edwarde?" zeptala jsem se a snažila jsem se, aby nebyla slyšet zoufalost v mém hlase, ale myslím, že se mi to maskovat nedařilo.

"Elis, ty za to nemůžeš. Bylo to nečekané, ale zvládla jsi to. Nevím, jestli bych se já sám dokázal ovládnout tak, jako ty!" uklidňoval mě, ale já jsem ho příliš neposlouchala. Byl to dobrák, řekl by cokoli, abych se necítila mizerně.

"Edwarde, prosím, nech mě být. Chci teď být sama!" Požádala jsem ho, aby mě nechal, ale on se neměl k odchodu a sedl si vedle mě. Hluboce jsem vydechla, přestože jsem necítila potřebu vydechnout. Musím se uklidnit...

"Chtěla jsem je zabít! Byla jen náhoda, že jsem to neudělala," řekla jsem zoufale. Edward se ke mně natáhl a objal mě. Chtěla jsem se mu vytrhnout, ale v jeho náruči jsem se cítila v bezpečí. Byla jsem šťastná, ale věděla jsem, že tohle nepůjde.

"Zvykáš si na zvířecí krev jen malou chvíli a vydržela jsi styk s lidskou krví, která na tebe působila v uzavřené místnosti. Odolala jsi svým přirozeným instinktům, které ti říkaly, aby jsi je zabila! Tohle většinou nedokáže ani upír, který odvyká dlouhá léta." Zamyslela jsem se. To, co říkal mi dávalo smysl, ale přesto jsem se cítila hrozně. Můj strach podmanilo i to, že nevím, co všechno z mých myšlenek slyšel. Nevím, jak dlouho tam stál. A už vůbec nevím, jestli slyšel i to, co jsem si myslela o něm!

"Edwarde?" podívala jsem se na něj a dívala jsem se mu do očí, které byly téměř černé. Měl by jít na lov.

"Ano?" zeptal se hned. Přemýšlela jsem, jak bych měla zformulovat otázku, kterou jsem se mu chystala položit, ale nevěděla jsem si rady.

"Bella měla pravdu. Ohrožuji všechno to, co jste dlouhá léta skrývali." Promluvila jsem po chvíli a on se na mě smutně podíval.

"Ty jsi slyšela ty hloupé řeči, které vedla Bella?" zeptal se a přísahala bych, že jsem v jeho obličeji viděla náznak vzteku, což mi u tak překrásného obličeje nesedělo.

"Slyšela jsem všechno, co říkala. Nejspíš měla pravdu, měla bych se vrátit zpět do Volterry, kam patřím..." řekla jsem a mé studené srdce se trhalo na kousky při představě, že budu daleko od Edwarda, kterého miluji. Musím odejít, abych ho chránila.

"Ty víš, že Volterra není tvůj skutečný domov. Je to jen místo, které ti ho dočasně nahrazovalo.
Zůstaň tu s námi... Se mnou," řekl a já jsem se na něj znovu podívala. Opět jsem se topila v jeho očích. Jeho pohled pálil, jako plameny ohňů a jeho dech chladil, jako nejstudenější vánek a přesto jsem se cítila, jako kdybych měla vzlétnout.

"Ale já nemám skutečný domov. Měla jsem ho, než jsem se stala upírem, ale to už je dávno a je to pryč. Nedělej mi to prosím ještě těžší, než to pro mě je." Podíval se na mě tím nejsmutnějším pohledem a já jsem v jeho očích uviděla smutek. Tohle jsem nechtěla. Nechci, aby kvůli mně trpěl, aby si něco vyčítal! Rozhodla jsem se vyslovit to, co pro mě bylo nejtěžší a nejhorší. Není cesty zpět. Musím to udělat!

"Edwarde, nevím, co všechno jsi z mých myšlenek slyšel, ale nebyly pravdivé. Byly to jen myšlenky dívky, která nebyla ve své kůži. Byla jsem zmatená a vynervovaná tím, co se stalo. Ty a Bella by jste měli být spolu. Viděla jsem to, jak se na tebe dívá a já nemůžu stát někde uprostřed, protože mě Bella nemá ráda. Nevím přesně proč, ale je to tak... Odejdu, protože nechci, aby byly ve vaší rodině rozpory. Na to si vás všech vážím až moc. Udělali jste pro mě moc. Dali jste mi několik krásných dní bez
tmy a vysokých stropů, které jsou ve Volteře, a proto tu nezůstanu, protože bych ničila vaše vztahy." Jen pár vět a cítila jsem se, jakoby mi někdo trhal srdce. Bolelo to, ale musela jsem to podstoupit. Nemůžu jim to udělat. Prostě nemůžu! Díval se na mě a jeho pohled byl tak upřímný, až jsem tím svým musela uhnout, protože by poznal, co k němu cítím.

"Elis, já tě prosím, zůstaň ještě chvíli," řekl tím nejsmutnějším hlasem, který jsem od něj kdy slyšela. Byl... Zoufalý?

"To, co se týká Belly... Já jsem ji nikdy nemiloval. Přidala se k nám před několika lety, protože chtěla začít žít tak, jako žijeme my. Myslela si, že když nemám nikoho, koho bych miloval, tak se do ní zamiluji, ale nestalo se tak a já ji beru jen jako svou sestru. Nic víc! To, že ona to tak necítí, s tím já nic nenadělám.Elisabeth, prosím, věř mi." Mluvil tiše a naléhavě. Cítila jsem v jeho slovech tíhu pravdy. Takže on ji nikdy nemiloval? To jsem nevěděla!

Sklopila jsem hlavu a on mě opatrně chytil za bradu a zvedl mi hlavu, aby se mi mohl dívat do očí. Nedělej to. Tohle není možné.

"Elis, když jsem tě poprvé uviděl ve Volteře, tak jsem věděl, že ty jsi ta pravá a když potom Aro řekl, aby jsi šla s námi, byl jsem ten nejšťastnější upír na světě. Miluji tě!" slova, která se mi zapsala do srdce i do paměti. Chtěla jsem mu něco říct, ale nedokázala jsem se soustředit. Přiblížil se ke mně a vpíjel se očima do těch mých. Cítila jsem výboje elektřiny, které mezi námi probíhaly a nastavila jsem mu své rty. Pomalu se ke mně přiblížil ještě víc, až se naše rty téměř dotýkaly. Byla jsem nervózní a nedočkavá a pak se to stalo. Naše rty se spojily a já jsem prožívala ten nejkrásnější okamžik v celém svém životě. V tu chvíli by mi bylo jedno, kdyby měl skončit svět, protože jsem prožívala ten nejkrásnější polibek s tím nejnádhernějším upírem pod sluncem. Položili jsme se do trávy a pozorovali jsme nebe, které bylo přes koruny stromů vidět. Opřela jsem si hlavu o Edwardovu hruď a byla jsem šťastná.

"Miluji tě, Edwarde. Odpusť mi to, co jsem ti řekla, ale chtěla jsem, aby sis myslel, že musím odejít. Nikdy by mě nenapadlo, že by jsi mě mohl milovat také," řekla jsem mu. Mezi mraky vyšlo slunce a já jsem upřela zrak na Edwardovu kůži, která byla rázem celá posetá diamanty. Třpytila se a poutala mou pozornost. Všimla jsem si, že Edward pozoruje můj výraz a usmála jsem se na něj. Nevím, jak dlouho jsme tam leželi, ale po nějaké době jsme se zvedli a šli jsme pomalou chůzí k domu. Nevěděla jsem, co bych měla čekat, až všichni zjistí, jak je to mezi Edwardem a mnou, ale po jeho boku mi vše připadalo jednoduché. Byla jsem připravená na všechno. Na to dobré, i na to zlé!

TVD - poster

28. června 2010 v 18:19 | Lucy |  Pictures
74

Brouzdala jsem po internetu a našla jsem tenhle úžasnej obrázek. Připomněl mi, jak moc se těším na další řadu The Vampire Diaries :-) Těšíte se taky?
Zatím pa :-*

‘Breaking Dawn’: Sexy Spoiler Alert!

28. června 2010 v 17:59 | Lucy |  News
Scénárista pro Twilight Saga: Breaking down říká, že filmy budou radikálním odklonem od série. Bude v nich víc, než jen pouhé líbání, ale bude obsahovat i sexuální scény. (Budou mít dítě, tak je jasný, že nějaká ta scénka bude :D )

Melissa Rosenberg, scenáristka pro konečné dva filmy, řekla Acess Hollywood na nadcházející vývoj vztahu Edwarda Cullena (Robert Pattinson) a Belly Swan (Kristen Stewart).
6
"Budou tam sexuální scény - víc sexuálních scén," říká Melissa. Také odhaluje: "Bude tu peří, " odkazuje se na Edwardův zvyk s polštáři - rozcupuje je, zatímco je v posteli s Bellou.
Melissa varuje, že by se hodilo, aby si člověk přečetl knihu.

"Bude tu scéna s narozením dítěte,"dodala.
Dříve Kristen spekulovala o tom, jak bude vypadat jejich dítě. Napůl upír a napůl člověk, například jejich zuby budou jaké?

"Říkám, že je to možné," řekla Melissa a scénárista dodal: "Já jsem ve středu Breaking Dawn. Dělal jsem Breaking Dawn dnes ráno a budu dělat Breaking Dawn i zítra ráno. Je to správně uprostřed. "

Help!

28. června 2010 v 15:19 | Lucy |  News
Ajoj :-)
Jak se máte? Já super, protože se prázky už kvapem blíží a ještě dva dny :-) Dva dny a dostaneme vysvědčení, pak adios a o škole chci slyšet až v září :D
Proč vlastně píšu?
Píšu kvůli jedný věci, na Této adrese.
Hlasujte prosím...bojujeme mezi seriály CW o nejvíce srdce rvoucí moment! Jsme na druhém míste se scénou, jak Damon zjistil, že Katherine není v hrobce. Musíme to dohat. Hlasujte prosím! Můžete i víckrát ;)
Díky :-)

2

8. týden návštěvy

28. června 2010 v 14:49 | Lucy |  Everything
Navstevnost za minuly tyden (21.6. 2010 - 27.6. 2010) je:
Pondeli: 35
Utery: 26
Streda: 30
Ctvrtek: 33
Patek: 37
Sobota: 60
Nedele: 55

Celkem: 276

Jste úžasní :-) Děkuji za Vaši návštěvu, děláte mi moc velkou radost :-*

7

OK!’s ‘Eclipse’ Countdown: Five Fun Facts About Taylor Lautner

27. června 2010 v 13:39 | Lucy |  News
Taylor Lautner se může jevit jako pastva pro oči mnoha dívek, ale my víme víc. Tento Twilight Saga miláček má za sebou dlouhou cestu z Michiganu a existuje několik nepředvídatelný věcí, které byste o něm měli vědět. Z jeho hudebního videa na šílené změny hmotnosti, uvidíte, že Taylor není jen o dobrém vzhledu a spoustě svalů. Nahlédněte do života Taylora, který je samá zábava.

64

Naše exkluzivní Eclipse odpočítávání vás připraví na blázinec, který brzy vtrhe do našich kin. Pokud jste také nedočkavý a vzrušení, tak s námi budete lépe držet krok. 
Také se ujistěte, že víte, že jsme informace získali od Roberta a Kristen!

7
 Twilight autogramiáda :-)
6
 Tady je ještě malej Taylor :-)
5
 Peace! Tady mu to vážně sluší :-)
4

No jo, tady je to už velkej frajer! Jacob Black po ostříhání :-)

‘Eclipse’ Countdown: Four Fresh Faces To Catch in ‘Eclipse’

27. června 2010 v 11:20 | Lucy |  News
Zatímco jsou všichni stále posedlý hvězdami Twilight, tedy Robertem Pattinsonem, Kristen Stewart a Taylorem Lautnerem, Twilight Saga: Eclipse by nebyla úplná bez velkého obsazení souboru lidí, kteří přinášejí román Stephenie Meyer'S do života! Tři dny před premiérou vám přinášíme exlusivní informace o čtyřech nových tvářích Zatmění, které dávají trochu akce do této úžasné upíří romance. 

Bryce Dallas Howard (Victoria) - její otec, režisér Ron Howard, je velký fanoušek Twilight a tak byla Bryce vybrána, aby nahradila Rachelle Lefevre v roli Victorie.
85
Xavier Samuel (Riley) - Tento rodák z Aussie, jsitě urychlí tep každé dívce, která se podívá na jeho blong vlasy a dokonalý vzhled. V Zatmění hraje darebáka Rileyho, který je zamilovaný do Victorie a je její pravou rukou. Nový upír, který se objevý v závěrečné bitvě!

Julia Jones (Leah Clearwater) - Tato dvacetidevítiletá herečka je rodilá američanka. Bývalá modelka a baletní tanečnice. Bude hrát roli vlkodlačí dívky, která je jako první žena ve vlkodlačí smečce v Quiletské rezervaci.

Boo Boo Stewart (Seth Clearwater) - Na pouhých šestnáct let je obsazen v tak slavném filmu. Boo Boo bude hrát mladého vlkodlaka Setha, který je nejmladší z celé party. Ve filmu bude obstarávat několik zábavných scén.

Make a wave

26. června 2010 v 21:59 | Lucy |  Songs

Nádherná písnička!
Demi a Joeovi to moc sluší :-)
Oni se k sobě vážně hodí, tvoří krásný pár.
Líbí se vám tahle písnička? Těšíte se na Camp Rock 2? :-) Já moc!

Diplom

26. června 2010 v 20:39 | Lucy
Ahojky :-)
Dostala jsem krásný diplom, tak vám ho chci ukázat :-)
Přicházím s prosbou. Jsem trošku bezradná, protože bych si ráda vytvořila ikonku, ale nevím, jak na to. Našla jsem různé návody, ale nějak jsem z toho nic nevyčetla. Byla bych ráda, pokud by se našel někdo, kdo by mi ji vytvořil.
Děkuji :-)

SONS 1. kolo

26. června 2010 v 20:19 | Lucy |  Bleskovky
Ahojky,
takže dnes začíná soutěž o nej song. Máme tu přihlášeno několik lidiček, kteří čekají na vaše hlásky, tak jim určitě hlásněte. :-)

Informace pro soutěžící:

  • Kola budou celkem tři a budou po týdnech.
  • Shánějte si hlasy :-)
  • Vítěz získá diplom a reklamu na mém blogu po dobu 3 týdnů!
  • Za druhé místo bude diplom a reklama po dobu 2 týdnů
  • Za třetí místo získáte diplom

Soutěžící:

1. Bieberka - Somebody to love


2. Safira - Can't be Tamed3. Ginny* - Round and Round4. HP-world - All the right moves


Come on.

26. června 2010 v 13:49 | Lucy |  Everything
Ahojky :-)
Za chvilku musím vyrazit na brigádu, takže vám všem, kteří tu zůstáváte a nikam nemusíte chci připomenout, že pořádám soutěž o nej song :-)
Neváhejte a zapojte se, protože právě vaše nejoblíbenější písnička může vyhrát :-)
Určitě se přihlašte, protože za zkoušku nic nedáte a zjistíte, jak se ostatním líbí právě ta písnička, kterou přihlásíte :-)
S pozdravem na vás čeká Lucy :-)

SONS

26. června 2010 v 12:29 | Lucy |  Everything
Ahojky :-)
Jinými slovy soutěž o nej song :-)
Pořádám soutěž, tak se přihlašte.

Přihlašovací formulář:
1. Jméno
2. Adresa blogu
3. Písnička, kterou chcete přihlásit.

Po přihlášení dostatečného množství lidí vám napíšu na blog a můžete začít shánět hlásky :-)
Tak do toho!

98

Naturally

26. června 2010 v 12:10 | Lucy |  Songs
Krásná písnička!
Získala si mou plnou pozornost :-) je vážně úžasná.
Líbí se vám taky? :-)
SONF 1. kolo

26. června 2010 v 10:09 | Lucy |  Everything
Ahojky :-)
Chci vás poprosit, aby jste mi hlásli v soutěži o nejhezčí film. Jsem tam jako Lucy a film, který jsem zapsala je Twilight, takže pokud jste fanoušci, tak určitě hlásněte. Pokud vás Twilight mo nebere, tak taky hlásněte, prosím. :-)
Děkuji Lucy

Hlasuj tady


Co ta holka chce?

25. června 2010 v 21:39 | Lucy |  Film
Ahojky :-)  
Krásný film, určitě se podívejte, protože za to stojí už jenom kvůli tomu herci :-)
Teď jsem zapomněla jméno, ale je vážně krásnej :-)
Vaše Lucy

Odkázek je tu:  Tady :)

Prooč?

25. června 2010 v 21:29 | Lucy |  Songs
Krásné písničky, snad se vám taky budou líbit :-)
Jsou trošku smutný, ale vážně krásný :-)
LucyPaul Wesley/Photoshoot

25. června 2010 v 21:09 | Lucy |  Pictures
Ahojky :-)
Tady je pár krásných fotek Paula... Snad se vám budou líbit, ale moc mu to tam sluší :-)
Lucy     

imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com

imagebam.com