Září 2010

Vanessa Hudgens Hides With the Help of Her Hat

2. září 2010 v 15:59 | Lucy |  News
Vanessa Hudgens musí opravdu upřímně nenávidět fotografie. Hvězda stále skrývá tvář pokaždé, když přijde do kontaktu s paparazzi, ale možná to tentokrát bylo brzy pro to, aby se neschovávala. Vanessa používá ruce a klobouk, aby chránila obličej, když vychází z obchodu obchodu s potravinami ve Studio City v Kalifornii, kde ji popadla chuť na něco dobrého k snědku.

Ať už je oblečená v typickém dnu nebo je připraven vyjít na červený koberec, tak si myslíme, že Vanessa vždy vypadá na paparazzi připravena!


imagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.com  imagebam.com    imagebam.com imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Oživení!

1. září 2010 v 20:29 | Lucy |  News
Ahojky :-)
Slavnostně oznamuji, že můj blog je opět v plném provozu a těště se na to, co jsem si pro vás přichystala. :D Ne, kecám, ještě nevím, co se všechno bude dít, ale každopádně budu od dnešního večera aktivní.
O prázdninách jsem tu skoro vůbec nebyla a tak jsem přišla o spoustu věcí, ale nelituji toho, že jsem blog pozastavila. Naopak! Jsem za to ráda, protože bych sem skoro vůbec nechodila a když bych tu byla, tak bych si to ani nemohla užít.
Takže se předem můžete děsit, protože se mě jen tak nezbavíte. ;-)
98
Vaše Lucy :-)

Rami Malek Cast In ‘Breaking Dawn’

1. září 2010 v 17:50 | Lucy |  News
ET uvádějí jednoho z nových účastníků z Twilight Sagy: Breaking Dawn. ET korespondentka Kate Gosselin zpovídala novou tvář tohoto trháku, Ramiho Maleka, na exkluzivní párty ET na Emmy.
Malek řekl, že byl nadšený, když se dozvěděl o své nadcházející roli v "The Saga Twilight: Breaking Dawn, duré části.
"Já si myslím, že to bude skvělé," řekl Malek. "Bude to super vzrušující a já jsem nadšený," řekl Malek k obasazení filmu, které zahrnuje Roberta Pattinsona, Kristen Stewart a Taylora Lautnera.
f
Můžete ho už znát z jeho dřívějšícho rolí, mezi které patří například egyptská mumie v Noc v muzeu 1 a 2.
"Benjamin je Egypťan, takže jsem si jistý, že Rami Malek bude dělat skvělou práci v této roli," řekl člen vedení štábu. Rami bude hrát Benjamina, který je členem egyptské smečky. Dokáže ovládat zemské elementy, kterými jsou voda, vzduch, oheň a země. Je velmi nadaný a tudíž je velkou pomocí pro Culleny v závěru posledního dílu. :-)

Video: Nina On The Emmy Red Carpet

1. září 2010 v 17:39 | Lucy |  News

Zde je krátký klip, ve kterém můžeme vidět Ninu Dobrev v krásných šatech, jenž nám kameraman dokonale ukázal. :-)


Snoop Dogg: “Justin Bieber’s All Right With Me”

1. září 2010 v 13:39 | Lucy |  News
Justin Bieber může přidat dalšího fanouška do svého seznamu - Snoop Dogg!
Zatímco podpora Norton Security BLK MKT Truck Tour, Snoop řekl výlučně:
"Justin Bieber je semnou v pohodě, mám ho rád."
tz
Chtěl by s ním ještě spolupracovat? "Chci říct, že člověk nikdy neví," odpověděl záludně na otázku.
Snoop byl ve městě na podporu boje proti počítačové kriminalitě. Poté, co se ho osobně týkala počítačové kriminalita v minulosti, vysvětlil magazínu.
"Je to jen čas pro nás, aby se úroveň skutečné počítačové kriminality snížila a my ukázali, že počítačové kriminalitě nebude tolerováno nic."

Norton Security BLK MKT kamion bude hit Times Square, zítra, kde si můžete prohlédnout, a zjistit, jak se chránit. Potom to pokračuje, je to cesta po celé zemi.Hot or not? 0.1.

1. září 2010 v 12:54 | Lucy |  Pictures
Co myslíte o této fotce Paula Wesleyho?
paul

Hot or not?


EXCLUSIVE PICS: Bride Hilary Duff Dazzles on Her Big Day!

1. září 2010 v 12:39 | Lucy |  News
Hlavní drůžička Haylie Duff řekla, že bude nejlepší, když nám všechno poví! 
"Moje sestra byla nejkrásnější nevěstou!"
Hilary Duff měla vše v rukou a plánovala svůj velký den tak, aby to opravdu bylo kouzelné, ale byla to doopravdy ona sama, kdo vytvořil svatební jiskru! Od elegantního účesu po její sen, šaty Vera Wanga.
Zářící nevěsta byla dokonalý obraz ve všech směrech, její velký den se vydařil!
"Cítím se jako princezna, nosím to!" řekla Hilary! Její svatební šaty a její dokonalost  opravdu připomínala princeznu!

TAdy je několik fotek, které by jste měli vidět. :-)


imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Magie je všude...

1. září 2010 v 12:20 | Lucy
bouřka
Řekněte sami, není v tomhle trocha magie?
Když vidím takový obrázek a pozorně se zadívám na tu scenérii, kterou nám ukazuje, tak přemýšlím, jestli přeci jen neexistuje něco, co je před námi skryto. Vám to nepřipadá magické?
Já když se teď na ten obrázek dívám, tak přemýšlím o tom, jaká je to nádhera a zároveň vím, co všechno taková bouřka dokáže napáchat. Myslím, že existuje spousta lidí, kteří o tom ví své...
Připomíná mi to scenérii z nějakých starých příběhů, ve kterých se rozzlobili bohové na Olympu a seslali na lidstvo blesky, kterými je potrestali za jejich neúctu. Ve své fantazii jasně vidím, jak Zeus, či někdo jiný, nadává na lidstvo a svou mocí způsobuje tuhle nádheru.
Jaké pocity z tohoto výjevu máte vy?